Praha Elektrikáři

Osvětlení EGLO

Specializujeme se

Zeptejte se

Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.

Vaše kontaktní údaje výše budou využity jen za účelem zpracování Vašeho dotazu/podnětu a nebudou poskytnuty žádné třetí straně. Informace o Vašich právech jsou zde.

Hledáte moderní svítidla? Vsaďte na osvětlení EGLO Praha

Moderní vzhled, propracovaný design, nejvyšší kvalita a skvělá cena. To jsou hlavní přednosti osvětlení EGLO. V Praze vám tato oblíbená svítidla na požádání objednají, přivezou a nainstalují zkušení Elektrikáři Praha.

Dodáváme svítidla pro interiéry a exteriéry. Dlouhá léta spolupracujeme s výrobcem svítidel EGLO kvůli prodloužené záruce a široké nabídce kvalitních svítidel. V případě zájmu o větší počet svítidel značky EGLO jsme schopni Vám světla dodat za bezkonkurenční cenu. V případě instalace světel EGLO naší firmou bude cena osvětlení sjednána individuálně.

Osvětlení EGLO

Čím jsou venkovní a vnitřní svítidla značky EGLO tak výjimečná? Jedná se o jedinečné designové kousky, které vás na první pohled uchvátí. A výběr je neskutečně široký. Můžete nahlédnout do nové kolekce Trend & Style, velmi zajímavá je kolekce EGLO Stars of Light 2023 a v katalogu svítidel “EGLO INDOOR 2023/24 Žhavé trendy v osvětlení interiéru” toho najdete tolik, že si snad ani nedokážete vybrat.

30 let na trhu

Výrobce svítidel EGLO působí na českém trhu už 30 let. Zákazníci si ho oblíbili a na osvětlení EGLO v Praze narazíte častěji, než byste tušili. Přitom si svítidla rozhodně nemusíte instalovat sami – Elektrikáři Praha nabízejí jedinečnou službu, v rámci níž vám vypracují nezávaznou cenovou nabídku, vybraná svítidla namísto vás objednají, přivezou a nainstalují. A to za bezkonkurenční cenu.

Osvětlení EGLO Praha

Osvětlení EGLO Praha – to není jediná služba, kterou pro vás Elektrikáři Praha mohou udělat. Svěřit jim můžete předělání elektroinstalací v celém svém bytě, domě nebo kanceláři. Mají velkou praxi se slaboproudem a telekomunikačními rozvody. Zajistí vám elektrorevizi. A objednat si u nich můžete třeba i kompletní výměnu HDV (hlavního domovního vedení) na klíč. Pak už se vám bude žít jako v pohádce a osvětlení EGLO vám doma vytvoří kouzelnou atmosféru.

Kontaktujte nás telefonicky nebo emailem s vybranými světly značky EGLO a my Vám v co nejkratším termínu zpracujeme nezávaznou cenovou nabídku. Kompletní nabídku svítidel naleznete na www.eglo.cz

 

 

 

Fotogalerie